Apdrošināšana

Lauksaimnieku sirdsmieram un drošai saimniecības attīstībai

Apdrošini lauksaimniekam svarīgāko

Sadarbībā ar apdrošināšanas brokeri

SĒJUMU APDROŠINĀŠANA

Nevainojama labības raža ir saimniecības pamatvērtība. Lauksaimnieks dara visu, lai labības raža būtu izcila no gada uz gadu, taču arī nevainojami sējumi ir pakļauti riskiem, kurus, diemžēl, lauksaimnieks nevar kontrolēt vai ietekmēt. Lauksaimnieku sirdsmieram un drošai saimniecības attīstībai piedāvājam veikt sējumu apdrošināšanu. Lai saņemtu savu apdrošināšanas piedāvājumu 10 min laikā, aicinām aizpildīt pieteikuma formu.

Lasīt vairāk

ZIEMAS RISKI

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies no laikapstākļu izraisīta sala, kailsala, spēcīga sala, kā arī no ledus un sniega segas, ziemas kultūraugiem pārziemošanas periodā izsalstot, noslāpstot, izsūtot vai izslīgstot.

KRUSA

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies no atmosfēras nokrišņiem ledus graudu veidā, kultūraugus salaužot, spēcīgi iedauzot auga audus vai izdauzot kultūraugu sēklas no vārpām vai pākstīm.

LIETUSGĀZES

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies no laikapstākļu izraisītiem, īslaicīgiem, spēcīgiem lietus nokrišņiem, kultūraugiem izskalojoties, saveldrējoties vai traucējot tālāku augu attīstību.

VĒTRA

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies spēcīga vēja vai vētras iedarbības rezultātā, kultūraugus izraujot, salaužot, sadauzot, ieplēšot, aizpūšot vai saveldrējot.

MEŽA ZVĒRU POSTĪJUMI

Lauksaimnieka zaudējumi, kas radušies meža zvēru postījuma riska iestāšanās gadījumā, ziemas kultūraugiem pilnībā vai daļēji tiekot sabradātiem, salauztiem vai izraktiem apdrošināšanas aizsardzības periodā no 1. janvāra līdz 1. maijam.

SAUSUMS

Lauksaimnieka zaudējumi, kas radušies sausu laikapstākļu dēļ, kultūraugiem nepilnvērtīgi attīstoties. Sausuma risks tiek noteikts pēc noteiktā laikā un vietā fiksēta sausuma indeksa vērtības.

TEHNIKAS PARKA APDROŠINĀŠANA

Lai tehnika nepieviltu un iesāktais darbs neapstātos, iesakām iegādāties apdrošināšanu, kas segs remonta vai nomaiņas izdevumus, kas radušies negadījuma rezultātā. Gadījumos, kad tehnika piedalās ceļu satiksmē, ir nepieciešama OCTA polise, kas atlīdzinās izdevumus citas personas transporta līdzeklim, mantai vai veselībai radītus zaudējumus.

Uzzināt vairāk
Santa Rabkēviča

ĪPAŠUMA APDROŠINĀŠANA

Apdrošinot īpašumu, iespēja vienlaicīgi apdrošināt nekustamo un kustamo īpašumu. Plašais īpašuma apdrošināšanas risku klāsts, ko mūsdienās piedāvā apdrošināšanas kompānijas, sniedz iespēju izvēlēties savam īpašumam individuālu apdrošināšanas segumu. Tas palīdzēs ietaupīt un apdrošināt nepieciešamo!

Uzzināt vairāk
SANTA RABKĒVIČA

VESELĪBAS APDROŠINĀŠANA

Katra veiksmīga uzņēmuma pamatvērtība ir vesels un apmierināts darbinieks! Veselības apdrošināšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā parūpēties par savu darbinieku finansiālo aizsardzību ārstēšanās un veselības uzturēšanas gadījumos, nodrošinot kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus. Tā darbiniekiem kompensē izdevumus, kas saistīti ar ikgadējām veselības pārbaudēm, pacientu iemaksām, ārsta vizītēm un izmeklējumiem, ārstēšanos stacionārā, kā arī atlīdzina nelaimes gadījumos gūtos zaudējumus.

Uzzināt vairāk

DZĪVĪBAS APDROŠINĀŠANA

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšana sniedz iespēju veidot uzkrājumus dažādiem mērķiem, sākot ar uzkrājumiem bērnu nākotnei līdz pat privātiem pensiju risinājumiem, un nodrošinot apdrošināšanas aizsardzību kritiskās dzīves situācijās. Bez tā būtiski ietaupīt nodokli.

Uzzināt vairāk

Aizpildi pieteikumu

Saņem piedāvājumu 10 min laikā

Izvēlies apdrošināšanas variantu

Noslēdz apdrošināšanas polisi

APDROŠINĀŠANAS NOTEIKUMU PARAUGS

Aicinām būt atbildīgiem un iepazīties ar sējumu apdrošināšanas noteikumu paraugu.

PAR APDROŠINĀŠANAS BROKERI INVESTIMUS

Apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kas nodarbojas аr augstākās kvalitātes apdrošināšanas pakalpojumu nodrošināšanu klientiem.

Uzzināt vairāk

“Investimus” ir dibināta 2014. gadā, apvienojot daudzus pieredzējušus apdrošināšanas speciālistus. Komanda, kurā strādā vislabākie profesionāļi savā jomā, par prioritāti izvirza prasmi uzklausīt, izvērtēt un sniegt individuālus risinājumus.

Par kompānijas “Investimus” sniegto pakalpojumu kvalitāti liecina Standart&Poors augstais finanšu drošības reitings tās stratēģiskajiem sadarbības partneriem.

Sūdzību pieteikuma procedūra

Mums jūsu viedoklis ir svarīgs!