Apdrošināšana

Lauksaimnieku sirdsmieram un drošai saimniecības attīstībai

Apdrošini lauksaimniekam svarīgāko

Sadarbībā ar apdrošināšanas brokeri

SĒJUMU APDROŠINĀŠANA

Nevainojama labības raža ir saimniecības pamatvērtība. Lauksaimnieks dara visu, lai labības raža būtu izcila no gada uz gadu, taču nevainojami sējumi ir pakļauti riskiem, kurus, diemžēl, lauksaimnieks nevar kontrolēt vai ietekmēt. Lauksaimnieku sirdsmieram un drošai saimniecības attīstībai piedāvājam veikt sējumu apdrošināšanu. Lai saņemtu savu apdrošināšanas piedāvājumu 10 min laikā, aicinām aizpildīt pieteikuma formu.

Lasīt vairāk
 • Mūsu speciālistiem ir vairāku dekāžu pieredze lauksaimniecības ražošanā un tirdzniecībā.

 • Ar mūsu ieteikumiem apdrošināšanas sabiedrības ir būtiski uzlabojušas sējumu apdrošināšanas produktus.

 • Mēs vienlaicīgi esam sējumu apdrošināšanas atlīdzību eksperti.

ZIEMAS RISKI

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies no laikapstākļu izraisīta sala, kailsala, spēcīga sala, kā arī no ledus un sniega segas, ziemas kultūraugiem pārziemošanas periodā izsalstot, noslāpstot, izsūtot vai izslīgstot.

KRUSA

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies no atmosfēras nokrišņiem ledus graudu veidā, kultūraugus salaužot, spēcīgi iedauzot auga audus vai izdauzot kultūraugu sēklas no vārpām vai pākstīm.

LIETUSGĀZES

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies no laikapstākļu izraisītiem, īslaicīgiem, spēcīgiem lietus nokrišņiem, kultūraugiem izskalojoties, saveldrējoties vai traucējot tālāku augu attīstību.

VĒTRA

Lauksaimnieku zaudējumi, kas radušies spēcīga vēja vai vētras iedarbības rezultātā, kultūraugus izraujot, salaužot, sadauzot, ieplēšot, aizpūšot vai saveldrējot.

MEŽA ZVĒRU POSTĪJUMI

Lauksaimnieka zaudējumi, kas radušies meža zvēru postījuma riska iestāšanās gadījumā, ziemas kultūraugiem pilnībā vai daļēji tiekot sabradātiem, salauztiem, apēstiem vai izraktiem apdrošināšanas aizsardzības periodā.

SAUSUMS

Lauksaimnieka zaudējumi, kas radušies sausu laikapstākļu dēļ, kultūraugiem nepilnvērtīgi attīstoties. Sausuma risks tiek noteikts pēc noteiktā laikā un vietā fiksēta sausuma indeksa vērtības.

GATIS BĒRZIŅŠ
IEVA BĒRZIŅA

TEHNIKAS PARKA APDROŠINĀŠANA

Uzņēmumā jebkuras tehnikas un transporta līdzekļa galvenais uzdevums ir būt ierindā, lai nodrošinātu biznesa nepārtrauktību, tāpēc iesakām iegādāties apdrošināšanu, kas atlīdzinās remonta vai aizvietošanas izdevumus, kas radušies negadījuma rezultātā. Gadījumos, kad tehnika vai transporta līdzeklis piedalās ceļu satiksmē, ir nepieciešama OCTA polise, kas atlīdzinās izdevumus citas personas transporta līdzeklim, mantai vai veselībai radītus zaudējumus.

Uzzināt vairāk
 • Klienti ar mūsu profesionāļu atbalstu kopsummā atlīdzībās ir saņēmuši vairāk kā pusmiljons eiro.

 • Lielākā viena klienta atlīdzība sastāda 112 000 EUR.

 • Īpaši lepojamies ar gadījumiem, kad klientiem esam izcīnījuši atlīdzības pēc sākotnēja apdrošinātāja atteikuma.

Santa Rabkēviča
GATIS BĒRZIŅŠ
IEVA BĒRZIŅA
Saņemt piedāvājumu
Saņemt piedāvājumu

ĪPAŠUMA APDROŠINĀŠANA

Nekustamais īpašums parasti ir vērtīgākais aktīvs, tāpēc tā apdrošināšana ir iesakāma, kā viena no galvenajām prioritātēm. Apdrošinot īpašumu, Jums ir iespēja iekļaut polisē arī kustamo mantu un krājumus. Plašais īpašuma apdrošināšanas risku klāsts, ko mūsdienās piedāvā apdrošināšanas kompānijas, sniedz iespēju izvēlēties savam īpašumam individuālus apdrošināšanas risinājumus. Tas palīdzēs ietaupīt un apdrošināt patiešām nepieciešamo!

Uzzināt vairāk
 • Lepojamies ar nekustamā īpašuma apdrošināšanas polisēm, kuras apdrošināšanas sabiedrības sākotnēji nav vēlējušās apdrošināt augsto risku dēļ.

 • Optimizējam krājumu apdrošināšanas polises cenu, nesamazinot kopējos apdrošināšanas segumus polisē.

Santa Rabkēviča
GATIS BĒRZIŅŠ
IEVA BĒRZIŅA

VESELĪBAS APDROŠINĀŠANA

Katra veiksmīga uzņēmuma pamatvērtība ir vesels un apmierināts darbinieks! Veselības apdrošināšana ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā parūpēties par savu darbinieku finansiālo aizsardzību ārstēšanās un veselības uzturēšanas gadījumos, nodrošinot kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus. Tā darbiniekiem kompensē izdevumus, kas saistīti ar ikgadējām veselības pārbaudēm, pacientu iemaksām, ārsta vizītēm un izmeklējumiem, ārstēšanos stacionārā, kā arī atlīdzina nelaimes gadījumos gūtos zaudējumus.

Uzzināt vairāk
 • Ar veselības apdrošināšanas produktiem mūsu komandā strādā personas tikai ar ilggadēju pieredzi medicīnā.

 • Mūsu specialisti neapstājas pie veselības apdrošināšanas risinājuma izstrādāšana, bet turpina klientu konsultēt, palīdzot neapmaldīties medicīnas sistēmas “labirintos,” visu polises darbības laiku.

DZĪVĪBAS APDROŠINĀŠANA ar UZKRĀJUMU

Dzīvības apdrošināšana un uzkrājuma veidošana ir finanšu plānošanas stūrakmens. Dzīvības apdrošināšana visās attīstītajās pasaules valstīs ir prioritāte Nr.1! Diemžēl mūsu sabiedrībā ir nepietiekam izpratne par šī apdrošināšanas veida būtību. Šāda polise nodrošinās pienācīgu atlīdzību nelaimes gadījumos, kritiskas saslimšanas gadījumos, nāves gadījumā un arī sniegs iespēju veidot uzkrājumus dažādiem mērķiem, sākot ar privātiem pensiju uzkrājumiem līdz pat uzkrājumu risinājumiem bērnu nākotnei.

Uzzināt vairāk
 • Nekautrējamies atzīt, ka INVESTIMUS ir lielākais un kompetentākais brokeris dzīvības apdrošināšanas tirgū.

 • Ar savām kompetencē ne tikai profesionāli apkalpojam klientus, bet arī izstrādājam jaunus apdrošināšanas produktus.

Aizpildi pieteikumu

Saņem piedāvājumu 10 min laikā

Izvēlies apdrošināšanas variantu

Noslēdz apdrošināšanas polisi

APDROŠINĀŠANAS NOTEIKUMU PARAUGS

Aicinām būt atbildīgiem un iepazīties ar sējumu apdrošināšanas noteikumu paraugu.

PAR APDROŠINĀŠANAS BROKERI INVESTIMUS

Apdrošināšanas brokeru sabiedrība, kas nodarbojas аr augstākās kvalitātes apdrošināšanas pakalpojumu nodrošināšanu klientiem.

Uzzināt vairāk

“Investimus” ir dibināta 2014. gadā, apvienojot daudzus pieredzējušus apdrošināšanas speciālistus. Komanda, kurā strādā vislabākie profesionāļi savā jomā, par prioritāti izvirza prasmi uzklausīt, izvērtēt un sniegt individuālus risinājumus.

Par kompānijas “Investimus” sniegto pakalpojumu kvalitāti liecina Standart&Poors augstais finanšu drošības reitings tās stratēģiskajiem sadarbības partneriem.

Sūdzību pieteikuma procedūra

Mums jūsu viedoklis ir svarīgs!